XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2023 r.

 • Od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu po porannej  Mszy św. o godz.15.00  Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 • W środę  o godz.18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, potem Msza św.
 • W sobotę o  godz. 18.00 Msza św. w intencji zbiorowej.
 • W sobotę spotkanie kandydatów na ministrantów o godz.10.00 w salce koło Kina Parafialnego. Zapraszamy chłopaków od klasy 3 wzwyż.
 • Dzisiaj można pobierać w zakrystii deklaracje chęci przygotowania do sakramentu bierzmowania, dotyczy klas ósmych a także osób starszych i dorosłych, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu. Wypełnione deklaracje należy oddać do końca września.                                                                                            
 • W dniu 4 października rozpoczną się rekolekcje parafialne. W trakcie rekolekcji 7 października odbędzie się pielgrzymka dziękczynno-pokutna wokół jeziora.
 • Do 15 października można zapisywać się na pielgrzymkę do Fatimy wraz z wpłatą 500 zł.
 • Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz parafii.
 • Biuro Parafialne czynne w środę i piątek od godz.9.00 do 10.00 oraz od godz.18.30 do 19.30. W sprawach cmentarnych Biuro Parafialne czynne w piątek od godz.9.00 do 10.00.
 • Caritas Poznań wraz z siostrami Albertynkami, Elżbietankami, Franciszkankami Rodziny Maryi oraz Urszulankami SJK prowadzi w Poznaniu 4 jadłodajnie, które codziennie wydają blisko 1000 posiłków dla potrzebujących. Zbliża się zima, która jest najtrudniejszym okresem dla osób bezdomnych i ubogich. Chcielibyśmy, żeby każdy mógł zjeść chociaż jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Potrzeby w jadłodajniach są bardzo duże, dlatego zwracamy się z prośbą o zorganizowanie w parafii zbiórki ziemiopłodów (m.in. ziemniaki, buraki, cebula, marchew, ogórki, kapusta, dynie, cukinie itp.) dla Jadłodajni. W naszej parafii chcemy zebrać dary w dniu 16 października. Szczegóły podamy w dniu 8 października.
 • Na prośbę:
  Dzisiaj odbędzie się 34. Bieg Zbąskich. Start i meta przy hali sportowej “Zbąszynianka”. Szczegóły na plakatach  i stronach internetowych. Jednocześnie organizatorzy  informują, że od godziny  10.30 do godziny 15.00 wystąpią znaczne utrudnienia w ruchu na trasie biegu. Za utrudnienia organizatorzy przepraszają i proszą o wyrozumiałość