I Niedziela Adwentu – 3.12.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
I Niedziela Adwentu – 3.12.2023 r.

 • Dzisiaj  podczas Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie opłatków wigilijnych, które będą dostępne od drugiej niedzieli Adwentu. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańca.
 • Roraty codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00. Prosimy dzieci o przynoszenie lampionów. W sobotę roraty o godzinie 6.30.   
 • W środę:
  – o godz.9.00 na cmentarzu Msza św. odpustowa ku czci św. Mikołaja.   
  – o godz.17.30 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, potem Msza św. roratnia
 • Od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy Adoracji, Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz.15.00.
 • W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz.7.00, 9.00, 18.00.
 • W sobotę:
  – o godz.17.00 obrzęd sakramentu chrztu. Instrukcja w piątek po wieczornej Mszy św. 
  – o godz.18.00 Msza św. zbiorowa.
 • W niedzielę  o godz.14.30 i 16.00 Msze św. z wręczeniem szkaplerza dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św.
 • Dzisiaj  w Kinie Parafialnym o godz.15.30 film „ Odnaleźć  przeznaczenie”. Zapraszamy.
 • W gablocie są wywieszone terminy spotkań do sakramentu bierzmowania na miesiąc grudzień.
 • Chorych odwiedzimy w sobotę 16 grudnia. Serdecznie zapraszamy na Pierwszy Parafialny Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w kolejne dwie niedziele miesiąca tj.10 i 17 grudnia 2023 w godz. od 9.00 do 13.00 i od 16.00 do 19.00. Szczegóły w gablocie.
 • Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary. Za tydzień będą rozprowadzane świece Caritas.
 • W  Adwencie  zbieramy dary w postaci żywności, słodyczy, środków chemicznych oraz datków pieniężnych. Składać  je  można do koszy przy ołtarzu Serca Pana Jezusa i do skarbony św. Antoniego. Dary serca  zostaną dostarczone do potrzebujących rodzin naszej parafii.
 • Zapraszamy serdecznie na kolejny, tym razem Adwentowy Dzień Skupienia dla Seniorów “Nabierz odwagi i oczekuj Pana”. Jego tematyką będą zagadnienia odnoszące się do codziennych wyzwań Seniorów; ich przeżywania w kontekście wiary i wspólnoty Kościoła. Odbędzie się on w najbliższą sobotę, 9 grudnia w Ostoi Chobienice. Szczegóły w gablocie oraz za stronie internetowej Parafii. Zapisy do środy włącznie.
 • Odeszła do wieczności śp. Kamila Dec z ul. Leśnej. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie.
 • Na prośbę: Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Nądnia zapraszają w niedzielę 10 grudnia o godz.14:00 do sali wiejskiej w Nądni na degustację regionalnych potraw wigilijnych i kiermasz bożonarodzeniowy.