Niedziela Świętej Rodziny – 31.12.2023 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Niedziela Świętej Rodziny – 31.12.2023 r.

 • Dzisiaj ostatni dzień roku. O godz.16.00 Msza św. połączona z nabożeństwem na zakończenie roku. Nie będzie Mszy św. o godz.18.00.
 • W sobotę Objawienie Pańskie w tradycji nazywane Świętem Trzech Króli. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. O godz. 11.15  wyruszy po raz drugi w naszej parafii Orszak Trzech Króli. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zbiórka przy sklepie “Mrówka”. Po przemarszu zostanie odprawiona Eucharystia. Po Mszy Świętej wszystkich uczestników Orszaku zapraszamy do Domu Katolickiego na krótki koncert kolęd, ciasto i ciepłe napoje.
 • Po południu o godz.15.30 w kościele kolędowanie z dziećmi, o godz.16.00 spotkanie noworoczne dla wszystkich grup duszpasterskich w Domu Katolickim.
 • W środę o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, potem Msza św.
 • W tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz.15.30. Msze św. o godz. 7.00, 16.30, 18.00. Adoracje eucharystyczne w tygodniu według stałego planu.
 • Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego, podczas Mszy św. odnowimy przyrzeczenia chrzcielne. W miarę możliwości prosimy przynieść świece. Po Mszy św. o godz.9.00 wymiana tajemnic różańca. Liturgię Mszy św. o godz.12.00 ubogacą uczniowie Szkoły Muzycznej. O godz.16.00 koncert kolęd w wykonaniu Zbąszyńskiej Orkiestry Dętej z asystą innych muzyków.
 • Od wtorku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. 
 • W niedzielę 7 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich ministrantów, kandydatów oraz ich rodziców na spotkanie wigilijne w kinie parafialnym.
 • W gablocie są wywieszone terminy spotkań do sakramentu bierzmowania na miesiąc styczeń.
 • Plan tegorocznego kolędowania. Spotkania odbywać się będą w kościele o godz.18.00  oraz na indywidualne zaproszenie, które prosimy składać w zakrystii. Mieszkańców Zbąszynia prosimy o nr tel. w celu określenia daty wizyty.
  W sobotę o godz.16.30 zapraszamy  mieszkańców  Strzyżewa, mieszkańcy Perzyn będą mieć spotkanie po Mszy św. o godz.18.00. Indywidualnie od godz. 12.00. Poniedziałek 8.01. – Nądnia, indywidualne zaproszenia od godz.16.00
  Wtorek  9.01.- Nowy Dwór i Stefanowo, indywidualnie  od godz.16.00
  Środa 10.01. – Przyprostynia, indywidualnie od godz.14.00.
  Czwartek 11.01.– mieszkańcy ulic: Warszawska, Piotrowskiego oraz wszystkie ulice osiedla Przysiółki Sportowa i ulice przyległe, Taczaka i wszystkie ulice przyległe.
  Piątek 12.01.– mieszkańcy ulic: Poznańska, Przedmieście św. Wojciech, Senatorska i ulice przyległe, plac Wolności, Wypoczynkowa Topolowa i wszystkie ulice przyległe, Miodowa , Mostowa, wszystkie ulice  na osiedlu Na Kępie.
  Poniedziałek 15.01. – ul.17 Stycznia oraz wszystkie ulice przyległe, ul. Graniczna i ulice przyległe, Powstańców Wielkopolskich i ulice przyległe. Bóg zapłać za składane ofiary  i za wszelką życzliwość.
 • W sklepiku można nabyć prasę katolicką.
 • Odeszli  do wieczności: śp. Zofia Osiewicz z Perzyn, śp. Karol Winkler z Nowego Dworu. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie.