Niedziela Chrztu Pańskiego – 7.01.2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Niedziela Chrztu Pańskiego – 7.01.2024 r.

 • Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Podczas Mszy św. odnowimy przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy św. o godz.9.00 wymiana tajemnic różańca. Liturgię o godz.12.00 ubogacą uczniowie Szkoły Muzycznej.
 • O godz. 16.00 odbędzie się w kościele koncert kolęd w wykonaniu Zbąszyńskiej Orkiestry Dętej.
 • W środę o godz. 18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, potem Msza św.                                                                  
 • W sobotę:
  – poranna Msza św. o godz.7.00 do Miłosierdzia Bożego
  – o godz. 18.00 Msza św. w intencji zbiorowej. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o godz.12.00 Jasełka w wykonaniu uczniowie klasy 2 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nądni oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kopanicy.
 • Plan tegorocznego kolędowania. Spotkania odbywać się będą w kościele o godz.18.00  oraz na indywidualne zaproszenie, które prosimy składać w zakrystii. Mieszkańców Zbąszynia prosimy o nr tel. w celu określenia daty wizyty.
  Poniedziałek 8.01. – Nądnia, indywidualne zaproszenia od godz.16.00
  Wtorek  9.01.– Nowy Dwór i Stefanowo, indywidualnie  od godz.16.00
  Środa 10.01. – Przyprostynia, indywidualnie od godz.14.00.
  Czwartek 11.01.– mieszkańcy ulic: Warszawska, Piotrowskiego oraz wszystkie ulice osiedla Przysiółki, Sportowa i ulice przyległe, Taczaka i wszystkie ulice przyległe.
  Piątek 12.01.– mieszkańcy ulic: Poznańska, Przedmieście św. Wojciech, Senatorska i ulice przyległe, plac Wolności, Wypoczynkowa Topolowa i wszystkie ulice przyległe, Miodowa , Mostowa, wszystkie ulice  na osiedlu Na Kępie. Poniedziałek 15.01. – ul.17 Stycznia oraz wszystkie ulice przyległe, ul. Graniczna i ulice przyległe, Powstańców Wielkopolskich i ulice przyległe.
 • Bóg zapłać za składane ofiary na prowadzone remonty i za wszelką życzliwość.
 • W sklepiku do nabycia nowy numer “Zbąskiego Sanktuarium”, a w nim między innymi: Sprawozdanie z życia parafii za 2023 r., Życiorys Arcybiskupa Antoniego Baraniaka, Matka Boża Gromniczna – Madonna z wilkami, a także stałe rubryki, krzyżówka i gazetka dla dzieci. Zapraszamy do lektury.
 • Na prośbę:
  Dnia 09 stycznia 2024 r.( we wtorek) w auli koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Zbąszyniu  odbędzie się Pierwsza Gala Świąteczno – Noworoczna. Organizatorzy zapraszają. Wstęp wolny.