Uroczystość Najświętszej Trójcy – 26.05.2024 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Uroczystość Najświętszej Trójcy – 26.05.2024 r.

 • Dzisiaj uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Po wieczornej Mszy św. próba dla kandydatów do  Bierzmowania.
 • W poniedziałek o godz.18.00 bp Jan Glapiak udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii., wtorek i w środę Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
 • W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. 7.30, 9.00,po procesji, 18.00.
 • Procesja w Boże Ciało wyruszy o godz. 10.00 na zbiegu ulic Powstańców Wlkp., Leśnej i Polnej. Na zakończenie Msza św. w kościele. W oktawie Bożego Ciała Msze św. codziennie o godz.7.00, 9.00 (z procesją) i 18.00 (z procesją).W sobotę procesja po Mszy św. porannej o godz. 9.00 (nie będzie Mszy św. o 7.00 rano).W niedzielę procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz.9.00.
 • Nabożeństwa majowe do piątku, od soboty nabożeństwa czerwcowe codziennie przed Mszą św. wieczorną.                                                                                                                    
 • Od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem czwartku) wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 • W piątek nie obowiązuje post.
 • Do piątku Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
 • W sobotę po porannej Mszy św. adoracja eucharystyczna, wieczorna Msza św. w intencji zbiorowej.
 • Na zakończenie Oktawy Bożego Ciała Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie odwiedzi wioski naszej parafii według następującego planu: Nądnia godz.15.00, Perzyny godz.15.30, Stefanowo godz.16.00, Przyprostynia godz.16.30, Nowy Dwór godz.17.00, Strzyżewo godz.17.30. Po powrocie do Zbąszynia o godz.18.00 procesja wokół kościoła i Msza św. Podczas każdej wizyty odmawiana będzie litania do NSPJ oraz święcenie wianków.
 • We wtorek  próba sypania kwiatów dla dziewczynek ( z koszyczkami bez kwiatów) o godz. 17.00.
 • W środę o 17.00 spotkanie pielgrzymów udających się do Grecji w kinie parafialnym.
 • W piątek o 19.00 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży.
 • Za tydzień w kinie parafialnym  o godz.15.30 film pt. CIEMNA STRONA “KODU LEONARDA DA VINCI”(przedstawia całą prawdę o kodzie).
 • Biuro parafialne czynne w środę i piątek od godz. 9.00 do godz. 10.00 oraz od godz. 18.30 do godz. 19.30. Bóg zapłać za złożone ofiary na kościół.
 • Na prośbę:
  – Ostoja Chobienice zaprasza serdecznie 1 czerwca w godz. 10:00-18:00 na kolejny Dzień Skupienia dla Kobiet. Temat spotkania „Być kobietą we współczesnym świecie. Być przyjaciółką samej siebie”. Szczegóły w gablocie oraz na stronie internetowej Ostoi.
  – W dniu 7 czerwca o godz.18.00 z okazji Bitwy pod Monte Cassino odbędzie się uroczysty koncert w sali koncertowej Szkoły Muzycznej. Organizatorzy zapraszają. Wspólnota Królowej Pokoju w Zbąszynku zaprasza na wyjazd do Medjugorie. Szczegóły w gablocie.