XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024 r.

XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024 r.

• Msze św. w tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.
  • Od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Nabożeństwa czerwcowe codziennie przed Mszą św. wieczorną.
  • W sobotę:
    – godz. 17.00 obrzęd sakramentu chrztu, w piątek po wieczornej Mszy św. instrukcja,
    – godz. 18.00 Msza św. w intencji zbiorowej.
  • Dzisiaj w kinie parafialnym o godz. 15.30 film „ Ulmowie. Błogosławiona Rodzina”. Zapraszamy na film o nadziei i miłosierdziu.
  • W sobotę zbiórka kandydatów, którzy w niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 zostaną ustanowieni ministrantami.
  • Parafia nasza organizuje 5 lipca pielgrzymkę autokarową na Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim. Wyjazd o godz. 9.15 z parkingu przy marinie. Zapisy w zakrystii lub u szafarzy.
  • W zakrystii można zapisywać się na pielgrzymkę Śladami św. Pawła na Cypr, która odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 18 do 25 stycznia 2025 r. Szczegóły  w gablocie.
  • Bóg zapłać za składane ofiary.
  • Odeszli do wieczności: śp. Zbigniew Szczepaniak z ul. Powstańców Wlkp., śp. Helena Bonbelek z Placu Wolności. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie.