IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r.

IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024 r.

• Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania. O godz. 8.30  modlitwa różańcowa.
  • Od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy adoracji, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • We wtorek uroczystość  św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  • W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, po niej Msza św.
  • W sobotę:
    – godz.17.00 obrzęd sakramentu Chrztu, instrukcja w piątek po Mszy św. o godz.18.00,
    – godz.18.00 Msza św. w intencji zbiorowej.
  • Uczestników pielgrzymki do Grecji zapraszamy na krótkie spotkanie we wtorek po wieczornej Mszy Świętej do kina parafialnego.
  • W piątek o 19.00 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży na wikariacie.
  • Biuro Parafialne czynne w środę i piątek od godz. 9.00 do 10.00 oraz od 18.30 do 19.30.
  • Sprawy związane z opłatami cmentarnymi można regulować  w piątek od godz. 9.00 do 10.00.
  • W sklepiku do nabycia prasa katolicka.
  • Bóg zapłać za składaną Daninę Diecezjalną. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na rzecz parafii.
  • Odeszła  do wieczności śp. Jadwiga Henicz z Przyprostyni. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie.
  • Na prośbę:
    Ks. Roman Woźnica zaprasza na pielgrzymkę śladami Świętej s. Faustyny Kowalskiej na Litwę i Podlasie. Szczegóły w gablocie.